× Budrunden er avsluttet for dette objektet.
Internasjonal frimerke- og myntauksjon 02 - del 2
Objektnr. 1399

Komplett brev datert Bergen 14.de November 1844 og sendt til Lissabon, Portugal, stemplet "T.T.R.4", "T.T. Hamburg 26 Nov. 44" samt fransk transittstempel og portotall "360" (i blått) på forsiden. Baksiden med tre stempler, hvorav ankomststempel.

Objektsbilde
Objektsbilde
Objektnr. 1399
OFOMAAS HAMAR, NO

  • Startdato:
  • Sluttdato:
  • Objekt ID: 1598671
  • Promsys_ListingSystemIdNum: 1598672