× Budrunden er avsluttet for dette objektet.
Internasjonal frimerke- og myntauksjon 02 - del 2
Objektnr. 1531

10. 24 skill på brevomslag til Amsterdam, stemplet "Tvedestrand 25.9.1861". "Sandøsund", "K.D.O.P.A. Hamburg" samt ankomststempel på baksiden. Adressatens navn er skåret ut, og pent restaurert.

Objektsbilde
Objektsbilde
Objektnr. 1531
OFOMAAS HAMAR, NO

  • Startdato:
  • Sluttdato:
  • Objekt ID: 1611385
  • Promsys_ListingSystemIdNum: 1611386