× Budrunden er avsluttet for dette objektet.
Internasjonal Frimerke- og myntauksjon 03 del 1
Objektnr. 1369

77,Spitsbergen E 2. Dekorativt Bade-kort frankert med 10 øre posthorn stemplet "Tromsø". Ved siden påsatt en 10 øre Polar Post-etikett, stemplet med to ulike turiststempler. Kortet er skrevet og signert av W.Bade og ankomststemplet i Tyskland i 1898.

Objektsbilde
Objektnr. 1369
OFOMAAS HAMAR, NO

  • Startdato:
  • Sluttdato:
  • Objekt ID: 2073646
  • Promsys_ListingSystemIdNum: 2073647