× Budrunden er avsluttet for dette objektet.
Internasjonal Frimerke- og myntauksjon 03 del 2
Objektnr. 1479

1. 4 skilling våpen 1855 på komplett brev (datert 28.12.1854), annullert med riststempel. Ved siden håndskrevet "Land 2" (2. januar). Transittstemplet "Christiania 6.1.1855" på baksiden. Margene er normale til noe smale. En horisontal arkivbrett berører ikke merket. Andredagsbrev!

Objektsbilde
Objektsbilde
Objektnr. 1479
  • Startbud: kr 8 000,00
  • 0 bud
OFOMAAS HAMAR, NO

  • Startdato:
  • Sluttdato:
  • Objekt ID: 2090550
  • Promsys_ListingSystemIdNum: 2090551