× Budrunden er avsluttet for dette objektet.
Internasjonal Frimerke- og myntauksjon 03 del 2
Objektnr. 1488

1. 4 skilling våpen 1855 på brevomslag, annullert med håndskrevet nummer "130" (Hurdal, AK) i blått. Baksiden er håndskrevet "Hurdal 9/11 56" i blått samt transittstemplet "Christiania". Omslaget mangler høyre klaff. Merket med minimale marger.

Objektsbilde
Objektsbilde
Objektnr. 1488
OFOMAAS HAMAR, NO

  • Startdato:
  • Sluttdato:
  • Objekt ID: 2091469
  • Promsys_ListingSystemIdNum: 2091470