×
Budrunden er avsluttet for dette objektet.
Objektnr. 1399
Komplett brev datert Bergen 14.de November 1844 og sendt til Lissabon, Portugal, stemplet "T.T.R.4", "T.T. Hamburg 26 Nov. 44" samt fransk transittstempel og portotall "360" (i blått) på forsiden. Baksiden med tre stempler, hvorav ankomststempel.
- Startdato:
- Sluttdato:
- Objekt ID: 1598671
- Promsys_ListingSystemIdNum: 1598672