×
Budrunden er avsluttet for dette objektet.
Objektnr. 2296
Komplett brev datert "Trondhiem Oct. 11. 1766" og sendt til Bordeaux. Befordret privat til Amsterdam, deretter med forwardingagent "Jean Du Long & Fils". I paris er brevet stemplet "D´Hollande" i sort. Satt i porto med 20 Sols.
- Startdato:
- Sluttdato:
- Objekt ID: 1680845
- Promsys_ListingSystemIdNum: 1680846