Bypost Drammen Bypost I Brev med KO 4 I (5 øres helsakskonvolutt) stemplet "Drammen Bypost" med st. nr. 7 og oppfrankert med 10 øre 21 mm stemplet Drammen 25.6.84 og sendt til Christiania. Baksiden har firmastempel "J.B. Hagen og "Drammen" Liten rift i øvre kant samt mørk flekk synes knapt og trekker ikke ned på ett slikt objekt. Tidligere omsatt på Germetens auksjon 80 (5677362)
1. Auksjonen er offentlig og frivillig. Hvis ikke annet er opplyst vil det være flere innleverere til auksjonen.
2. Alle avgitte bud er bindende og kan ikke senere annulleres.
3. Auksjonsoppdrag behandles omsorgsfullt. Dog er ikke auksjonæren ansvarlig for mulige feil og misforståelser i kjøpsoppdraget. Reklamasjon på feil/mangler må være oss ihende senest 1 uke etter at objektet er mottatt. På samlinger /lotter må det være vesentlig feilbeskrevet for å kunne reklameres på.
4. Alle bud avgis i norske kroner. Et objekt betraktes som solgt til den som byr høyest. Ved flere like, skriftlige bud, gjelder det av auksjonæren først registrerte. Skriftlige bud reduseres ned til et budtrinn over det høyeste som allerede foreligger.
5. I tillegg til salgssummen kommer 10 % salær + omkostninger ved pakking, spedisjon, forsikring, porto etc. Auksjonen benytter Posten/Bring ved sending.
6. Enhver sending av auksjonsobjekter skjer på kjøpers risiko. Auksjonsansvarlig sørger for solid og vanntett innpakking.
7. Ytterligere opplysninger gis på telefon 900 88 172, dfk@ebnett.no
Porto kr. 50- tilkommer ved tilsending av brev.
For pakker tilkommer postens satser til Norge, og Postens satser samt omkostninger til utlandet.
Objektnr. 150
Bypost Drammen Bypost I Brev med KO 4 I (5 øres helsakskonvolutt) stemplet "Drammen Bypost" med st. nr. 7 og oppfrankert med 10 øre 21 mm stemplet Drammen 25.6.84 og sendt til Christiania. Baksiden har firmastempel "J.B. Hagen og "Drammen" Liten rift i øvre kant samt mørk flekk synes knapt og trekker ikke ned på ett slikt objekt. Tidligere omsatt på Germetens auksjon 80