Bypost Grimstad Bypost. Komplett typesett for alle fem merker. Til sammen 20 merker hvorrav 19 er prakt/lux stemplet , ett ustemplet. Sammenligning er montert på ark m/fargeillustrasjoner og beskrivelse av klisje-kjennetegn. Typer er ikke kekjentgjort på denne måten tidligere. (5677482)
1. Auksjonen er offentlig og frivillig. Hvis ikke annet er opplyst vil det være flere innleverere til auksjonen.
2. Alle avgitte bud er bindende og kan ikke senere annulleres.
3. Auksjonsoppdrag behandles omsorgsfullt. Dog er ikke auksjonæren ansvarlig for mulige feil og misforståelser i kjøpsoppdraget. Reklamasjon på feil/mangler må være oss ihende senest 1 uke etter at objektet er mottatt. På samlinger /lotter må det være vesentlig feilbeskrevet for å kunne reklameres på.
4. Alle bud avgis i norske kroner. Et objekt betraktes som solgt til den som byr høyest. Ved flere like, skriftlige bud, gjelder det av auksjonæren først registrerte. Skriftlige bud reduseres ned til et budtrinn over det høyeste som allerede foreligger.
5. I tillegg til salgssummen kommer 10 % salær + omkostninger ved pakking, spedisjon, forsikring, porto etc. Auksjonen benytter Posten/Bring ved sending.
6. Enhver sending av auksjonsobjekter skjer på kjøpers risiko. Auksjonsansvarlig sørger for solid og vanntett innpakking.
7. Ytterligere opplysninger gis på telefon 900 88 172, dfk@ebnett.no
Porto kr. 50- tilkommer ved tilsending av brev.
For pakker tilkommer postens satser til Norge, og Postens satser samt omkostninger til utlandet.
Objektnr. 155
Bypost Grimstad Bypost. Komplett typesett for alle fem merker. Til sammen 20 merker hvorrav 19 er prakt/lux stemplet , ett ustemplet. Sammenligning er montert på ark m/fargeillustrasjoner og beskrivelse av klisje-kjennetegn. Typer er ikke kekjentgjort på denne måten tidligere.