Bypost Kristiansund Bypost I Nr 3 A (S/A) 7 øre sort påsatt på en konvolutt stemplet i svart Krs Bypost 11/9 78. Konvolutten er i tillegg sidestemplet samme dag. Brevet er adressert til Indlandet og sendt lokalt i Kristiansund med 7 øres bypostporto til denne bydelen. Attest NF fra 2011 "Brevet har noe utflytende blekk og flekker, men er i en meget god kvalitet. Brevet er pr. i dag eneste kjente fra denne byposten!" (5677530)
1. Auksjonen er offentlig og frivillig. Hvis ikke annet er opplyst vil det være flere innleverere til auksjonen.
2. Alle avgitte bud er bindende og kan ikke senere annulleres.
3. Auksjonsoppdrag behandles omsorgsfullt. Dog er ikke auksjonæren ansvarlig for mulige feil og misforståelser i kjøpsoppdraget. Reklamasjon på feil/mangler må være oss ihende senest 1 uke etter at objektet er mottatt. På samlinger /lotter må det være vesentlig feilbeskrevet for å kunne reklameres på.
4. Alle bud avgis i norske kroner. Et objekt betraktes som solgt til den som byr høyest. Ved flere like, skriftlige bud, gjelder det av auksjonæren først registrerte. Skriftlige bud reduseres ned til et budtrinn over det høyeste som allerede foreligger.
5. I tillegg til salgssummen kommer 10 % salær + omkostninger ved pakking, spedisjon, forsikring, porto etc. Auksjonen benytter Posten/Bring ved sending.
6. Enhver sending av auksjonsobjekter skjer på kjøpers risiko. Auksjonsansvarlig sørger for solid og vanntett innpakking.
7. Ytterligere opplysninger gis på telefon 900 88 172, dfk@ebnett.no
Porto kr. 50- tilkommer ved tilsending av brev.
For pakker tilkommer postens satser til Norge, og Postens satser samt omkostninger til utlandet.
Objektnr. 157
Bypost Kristiansund Bypost I Nr 3 A (S/A) 7 øre sort påsatt på en konvolutt stemplet i svart Krs Bypost 11/9 78. Konvolutten er i tillegg sidestemplet samme dag. Brevet er adressert til Indlandet og sendt lokalt i Kristiansund med 7 øres bypostporto til denne bydelen. Attest NF fra 2011 "Brevet har noe utflytende blekk og flekker, men er i en meget god kvalitet. Brevet er pr. i dag eneste kjente fra denne byposten!"